HAKKIMIZDA

Trend Sevenlerin Markası

Tongs Baby’de bebekler için fonksiyonel ve kaliteli kıyafetler tasarlıyor ve üretiyoruz. Çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretim anlayışımız ile nesillerdir dünyanın çeşitli coğrafyalarından müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 

 

%100 pamuklu kumaşlardan ürettiğimiz ürünlerimizde kullanılan tüm malzemeler bebeklerin sağlığını en ince ayrıntısına kadar düşünerek seçilir. Oeko-Tex® Eco Passport sertifikasına sahibiz. Sürdürülebilir tedarik zinciri yönetimi prensibiyle çalıştığımız tüm tedarikçilerle uzun dönemli iş ortaklıkları kuruyoruz.

Kuzeyde Rusya’dan, güneyde Suudi Arabistan ve Kenya’ya, doğuda Pakistan ve batıda Şili’ye kadar geniş bir coğrafyadan seçkin müşteri kitlemize hizmet veriyoruz.

Tongs Baby olarak dünyanın her yerindeki çocuklar için sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek için çok çalışıyoruz.

Tongsbaby.com e-ticaret sitemizde toptan bebe giyim satışı yapıyoruz. Toptan hastane çıkışı, toptan bebe tulum, toptan bebek tek alt, 2'li bebek takım, 3'lü bebek takım, toptan bebek salopet, toptan bebek elbiseleri, toptan bebek hırka mont ve yelek kategorilerine sahibiz. Tongs Baby olarak Bursa Vişne Caddesi'nden tüm dünyaya satışlar yapıyoruz.


Alışverişe Başla!